jakie zwierzę
w tobie drzemie?

menubawółkogutkońkozakrólikmałpapiessmokświniaszczurtygryswąż----------o jing i jangdaty urodzin

Małpa


Wrodzony kompleks wyższości powoduje, że nie respektuje żadnych zasad i nie uznaje autorytetów. Jest egocentryczna. Pozornie patrzy przez palce na wiele spraw, ale zdobycie szacunku Małpy graniczy z cudem. Ona ceni wybitna inteligencje, rzetelna wiedze, dowcip i celne riposty. Nie zdarza się, by zaprzyjaźniła się z kimś szarym i tuzinkowym.

Natura obdarzyła ten znak niezwykła inteligencja i błyskotliwością. Małpa to chodząca encyklopedia, wystarczy, że raz cos przeczyta i już koduje sobie najistotniejsze informacje. Jak z rękawa sypie wiadomościami z rożnym dziedzin i wcale nie sili się przy tym na oryginalność. Ma refleks, jest bystra i potrafi doskonale sprzedać swoją wiedze. Osoby pozujące na wszystkowiedzących intelektualistów przyprawia o ataki zazdrości.

Jest dowcipna, obdarzona humorem sytuacyjnym, dostrzega komiczne aspekty wielu sytuacji. Małpa jest ciekawa świata i ludzi, dociekliwa i pełna oryginalnych pomysłów. To realista i świetny strateg, korzystający z każdej nadarzającej się okazji. Pomysłowa, gadatliwa, niezwykle towarzyska. Posiada poczucie humoru, lubi żarty. Żywa i zwinna.

Kobieta

Uwodzicielska. Nie przywiązującą się do partnerów. Wścibska, skłonna do intryg. Sukcesy zdobywa na polu naukowym.

Mężczyzna

Inteligentny, zdolny, oczytany. Kpiarz. Trudno odgadnąć jego myśli. Z łatwością pokonuje trudne problemy. Szybko nudzi się partnerem.
Nieodpowiednim partnerem dla Małpy jest Tygrys.